Darmowa wysyłka paczkomatem już od 130 zł.

Planer 2020

Każdy dzień jest równie ważny

Każdego dnia możesz zrobić coś wielkiego. Każdy dzień zasługuje na dość miejsca, aby to zaplanować. W głównym widoku planera Piękne Przydatne przeznaczyliśmy tyle samo miejsca na każdy dzień tygodnia, dzięki czemu będziesz mieć dokładny obraz tego, co planujesz od poniedziałku do niedzieli.

Działaj od ogółu do szczegółu

Nie da się planować obserwując czas tylko „z dnia na dzień”, czasem będziesz potrzebować szerszego obrazu. Popatrz na cały rok przez widok kwartału i zapisz najbardziej ogólne plany, w widoku miesiąca doprecyzuj je i rozwiń, aby ostatecznie nadać im kształt, gdy zaczniesz planować dany tydzień. Cele zapisane w ten sposób będą znacznie łatwiejsze w realizacji.

Pokochaj projekt przyjazny naturze

Projektując planer Piękne Przydatne podjęliśmy szereg decyzji, które w sposób niewidoczny ułatwią Ci pracę z własnymi planami. To, co z pewnością zauważysz to:

  • Format A5+, nieco szerszy i wyższy niż popularne zeszyty, te kilka milimetrów daje niezbędny oddech Twoim zapiskom.
  • Zarówno na okładkę jak i do wnętrza wybraliśmy papier z recyklingu, aby dać Ci impuls do dbania o planetę.
  • Okładka ze skrzydełkami, które posłużą za zakładki albo skrytkę dla luźnych papierów.
  • 2 tasiemkowe zakładki pozwolą Ci mieć oko na postępy w realizacji planów miesiąc po miesiącu, tydzień po tygodniu.
  • Nienarzucający się kolor zadruku i subtelne elementy graficzne pomogą Ci porządkować zapiski i sprawią, że to one będą na pierwszym miejscu.

Planuj elastycznie, ale nie przegap żadnej daty

Planer Piękne Przydatne nie ma dat, możesz go używać przez cały rok, jeśli będziesz z nim pracować codziennie lub dłużej, jeśli robisz przerwy. Aby nie pomylić się przy planowaniu otrzymasz od nas kalendarium na cały rok 2020, dzięki, któremu nie umknie Ci żadna data.

Kalendarium możesz zastosować jako trzecią zakładkę. Z łatwością pomoże Ci śledzić bieżącą datę i planować dalszą przyszłość.

Powtarzalne sprawy, zapisz tylko raz!

Dzięki widokowi Harmonogramów z łatwością zapiszesz plany zajęć i czynności, które powtarzają się w życiu Twoim lub Twoich bliskich. Zapisz tam plan lekcji, harmonogram pracy ze zwierzakiem lub wszystko to, czego nie chcesz zapisywać tydzień w tydzień: siłownia, basen, dodatkowe zajęcia, cykliczne spotkania.

Pamiętaj o ważnych drobiazgach

Jeśli zdarzyło Ci się zapomnieć tytuł filmu, który trzeba obejrzeć, książki, którą masz kupić lub o jakim prezencie wspominała ukochana osoba, to Twoją pamięć świetnie wspomogą listy. Zapisz temat i od tej pory notuj wszystko, co powinno zostać na Twoim „horyzoncie” zainteresowań.

Wracaj do najlepszych pomysłów

Notatki z Planerem Piękne Przydatne, to prawdziwa przyjemność. Specjalnie oznaczony margines pozwoli Ci prowadzić prosty indeks, dzięki czemu łatwo oznaczysz najważniejsze dla Ciebie fragmenty, rozwiniesz istotne myśli lub po prostu zatytułujesz notatki. Gdy wrócisz do nich za jakiś czas, odnalezienie się w gąszczu zapisków będzie łatwe jak nigdy.

I jeszcze jedno...

Jeśli sięgniesz po Planer Piękne Przydatne otrzymasz:

  • Planer Piękne Przydatne w wybranym kolorze.
  • eBook „Każdy dzień jest tak samo ważny. Jak planować rodzinnie i żyć pięknie” – wyjątkową publikację o planowaniu osobistym i rodzinnym, biznesowym i domowym, w nawiązaniu do najlepszych praktyk znajdujących odbicie w produktach Piękne Przydatne.
  • Kalendarium – zakładkę na 2020 rok.
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.