Kalkulator zużycia farby

Powierzchnia malowania

Długość
Szerokość

Wydajność farby

Wydajność farby
Ilość warstw

Wynik

Potrzebna ilość farby:

Malowanie ścian w pokoju jest zadaniem żmudnym i czasochłonnym, zwłaszcza, jeśli dla uzyskania odpowiedniej intensywności koloru chcemy nałożyć kilka warstw kryjących. Sprawdź, jak łatwo kalkulator farby może uchronić Cię przed przepłacaniem podczas robienia zakupów w marketach budowlanych!

Kalkulator zużycia farby

Prosty w obsłudze kalkulator farby jest narzędziem przeznaczonym dla wszystkich, którzy materiały remontowe i wykończeniowe wybierają z dbałością o zasoby finansowe. Jeśli kupimy za dużo farby, najczęściej wyląduje ona później w piwnicy, tracąc swoje właściwości. Przydatny kalkulator zużycia farby pozwoli nam określić wydatki odpowiednio do naszych potrzeb. Dodatkowy litr farby na remont to zawsze dodatkowy koszt. Sprawdzając, ile farby na m2 kalkulator określi wyniki ze szczególną dokładnością, której bez obaw można zaufać!

Kiedy przydaje się kalkulator farb?

Absolutnie kalkulator farby sprawdza się w sytuacji, gdy do malowania ścian podchodzimy po raz pierwszy i nie mamy rozeznania w produktach do tego typu czynności przeznaczonych. Nie ma nic gorszego od poczucia wydania zbyt dużej ilości środków finansowych na materiały remontowe. Szybki kalkulator farb uwolni nas od tego problemu. Wartości, ile farby kalkulator może określić, dopasować możemy do warunków panujących w naszych domach i mieszkaniach.

Ile farby zużywa się na m2 ściany?

Praktyczny kalkulator farby to zaledwie dwie proste rubryczki do wypełnienia. W pierwszej umieszczamy wartość wysokości pomieszczenia, które będzie malowane – oczywiście w metrach. Do drugiej rubryczki trafia wartość obwodu ścian pokojowych – także w metrach. Wynik otrzymujemy natychmiast. Niezawodny kalkulator farb stosowany jest dziś nie tylko przez osoby prywatne, samodzielnie dokonujące remontów we własnych domach lub mieszkaniach, ale także przez profesjonalne ekipy budowlane, pracujące przy projektach pod ogromną presją czasu i z dbałością o najdrobniejsze elementy wizualne.