planer slubny

5 najlepszych planerów ślubnych – jaki wybrać?

Planery ślubne są dziś niezwykle modne, a do tego niezbędne, jeśli zależy nam na tym, aby przygotowania do wesela przyniosły właściwy efekt. Na rynku znajdziemy wiele propozycji planerów ślubnych. Można też zauważyć, że oferta tego rodzaju produktów stale się powiększa. To, co kiedyś było traktowane z pewną rezerwą, dziś przy planowaniu przygotowań do wesela okazuje się niezbędne. Zwyczaj korzystania z planerów ślubnych przywędrował do nas z Zachodu. Najpierw tego rodzaju notatniki na specjalne okazje odnosiły sukcesy w Stanach Zjednoczonych, po czym zaskarbiły sobie serca Europejek.

Planer ślubny – jaki wybrać? 5 najlepszych planerów ślubnych

Każda Para Młoda ma inny zestaw oczekiwań. Najczęściej to dziewczyny dbają o zakup oraz właściwe zastosowanie planerów ślubnych. Jaki wybrać planer ślubny, aby spełnił on swoje zadanie, a po latach stanowił miłą pamiątkę ważnego wydarzenia? Mamy dla Was kilka propozycji, nad którymi warto na chwilę się zatrzymać!

1. Planner Vairatka Handmade (znajdziecie na Artillo lub Mała Fabryczka)

Propozycja dla wszystkich Par, które cenią wykonanie hand made, czyli własnoręcznie wykonane formy. Planer ten zadziwia niezwykle elegancką oprawą. Ręcznie robione wykonane elementy stworzono z niezwykłą precyzją i dokładnością. Można zamówić spersonalizowany wzór, kolorami i motywami nawiązującymi do dekoracji miejsca, w którym odbywać się będzie wesele. Kartki są niezwykle przyjemne w dotyku.

2. Planer “Nasz Ślub” (znajdziecie na crazyshop.pl)

Planer z białą, solidnie wykonaną okładką, na której znaleźć się mogą imiona zakochanych. Czas stosowania planera obejmuje aż 6 miesięcy przed planowanym weselem, zatem miejsca na ważne zapiski dotyczące organizacji uroczystości jest naprawdę sporo. Dodatkową atrakcję stanowią różne cytaty, które można odnieść do własnej sytuacji emocjonalnej. Świetnie nadaje się na prezent dla bliskiej pary, która powoli przygotowuje się do ślubu.

  Jak pozbyć się muszek owocówek z domu? TOP 10 domowych sposobów

3. Organizer ślubny My Mission

Jeden z najbardziej kreatywnie stworzonych planerów ślubnych. Polecany parom, które nie zadowalają się byle czym i lubią, gdy gadżety do codziennego stosowania wyróżniają się formą i wszechstronnością zastosowania. Przy ogromnej funkcjonalności planer ten zachwyca lekkością. Bez problemu można go przechowywać w kobiecej torebce, co w czasie mobilnych przygotowań przed ślubem będzie miało ogromne znaczenie. Oprócz miejsca do pisania znajdziemy w planerze także zdjęcia, dowcipne sentencje oraz porady dla par. Absolutnym novum w tego typu rozwiązaniach jest specjalna kieszonka na dokumenty. Misja Ślub z pewnością zakończy się sukcesem, który wszyscy goście długo będą wspominać!

4. Planer “Perfekcyjna Panna Młoda”

Klasyczna propozycja planera ślubnego. W środku przypomina nieco kalendarz, choć jest od niego dużo mniejszy. Stworzyć można dzięki niemu swoiste kalendarium weselnych przygotowań. Nie zabrakło także miejsca na bardziej luźne zapiski. Z takim planerem nawet najbardziej roztrzepane dziewczyny zdołają szybko ukierunkować cel swoich zamysłów! Ładna kwiatowa oprawa przyciąga uwagę od pierwszej chwili.

5. Niezbędnik Panny Młodej

Charakterystyczna, różowa książeczka,  która uznawana jest za jeden z lepszych planerów dla Par każdej grupy pokoleniowej. Możemy tu natrafić na listy zadań koniecznych do wykonania na długo przed planowanym ślubem. Do tego dochodzą jeszcze listy dokumentów, skrupulatny plan wszystkich działań i lista zaproszonych na uroczystość. Z tym planerem łatwo oszacujemy także budżet wesela, porównamy ceny firm, z którymi będziemy współpracować oraz ustalimy szczegółowy plan działań zarówno w kościele jak i na sali weselnej. Łatwo będzie też opracować treść zaproszeń oraz ich ogólny wygląd.

Najlepsze planery ślubne

Łatwo wywnioskować, że im więcej funkcji i możliwości zawartych w planerze, tym szersze jego zastosowanie. Cena tak naprawdę ma znaczenie drugorzędne. Często okazuje się, że tańsze planery ślubne są o wiele bardziej interesujące i profesjonalne w przeciwieństwie do tych, za które musielibyśmy zapłacić nieco więcej.