Rolety rzymskie

Rolety rzymskie i zasłony jako doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności w oknach

Rolety rzymskie, to praktyczne i modne dekoracje okien, które nadają wnętrzom charakteru. Jednocześnie chronią przed promieniami słonecznymi i zapewniają prywatność. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią wygodę użytkowania w harmonii z elegancją. Rolety rzymskie można łatwo zwinąć za pomocą mechanizmu łańcuszkowego lub automatycznie przy użyciu pilota. Łatwo przymocujesz je do ściany, sufitu, a nawet w świetle szyby, w zależności od potrzeb.

Praktyczna estetyka

Jeśli zastanawiasz się nad pięknym, ale funkcjonalnym rozwiązaniem i chcesz zaoszczędzić miejsce, rolety rzymskie spełnią Twoje oczekiwania. Można je zwinąć, więc nie opadają na ziemię jak klasyczne zasłony i nie zajmują wiele przestrzeni wokół okna. Zwinięty materiał tworzy gustowne, miękkie fale, będące ozdobą salonu, kuchni czy sypialni.

Stwórz niepowtarzalne wnętrze

Kiedy wybierasz dekoracje do swojego domu, szeroki wybór dostępnych materiałów to niezbędna podstawa. Rolety rzymskie i zasłony oferowane na anwis.pl, są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej. Istnieje też możliwość dopasowania koloru zasłon co stworzy wyjątkowo zgraną kompozycję. Równie istotny jest stopień zaciemnienia rolet. Światło odgrywa niezwykłą rolę w tworzeniu atmosfery pomieszczenia. W zależności od efektu, który chcesz uzyskać, możesz wybrać tkaniny transparentne, rozpraszające światło lub całkowicie zaciemniające.

Nowoczesne rozwiązania

Nie musisz się martwić, że rolety rzymskie będą utrudniać otwieranie okna lub drzwi balkonowych. ANWIS oferuje innowacyjne rolety w systemie RVS, które można zainstalować bezpośrednio w świetle okna. Dzięki ruchomym rynnom rolety możemy ustawić na dowolnej wysokości. Jednocześnie materiał tworzy stylowe zakładki i nie traci na elegancji. To również dobry wybór, jeśli w pomieszczeniu króluje minimalizm.

Wygoda i bezpieczeństwo

Przy wyborze rolet ogromne znaczenie ma ich niezawodność. Rolety od ANWIS są wyposażone w mechanizm samohamujący, więc nie ma ryzyka, że rozwiną się niekontrolowanie. Te, które sterowane są mechanizmem łańcuszkowym, posiadają zabezpieczenie przed tworzeniem pętli, groźnych dla dzieci. Ponadto rolety są łatwe w czyszczeniu i montowaniu, co znacznie usprawnia ich użytkowanie.

  Cieknący kran - jak go naprawić? Sprawdzony sposoby!

Intrygujący duet w Twoim domu

Wprowadź odrobinę ekstrawagancji – połącz rolety rzymskie i zasłonyTo niezwykłe rozwiązanie sprawdzi się nie tylko dla niezdecydowanych. Rolety rzymskie plus zasłonyto możliwość uzyskania niespotykanej dekoracji pomieszczeń. Możesz lawirować między różnymi stylami, nie ograniczając swojej wyobraźni.

Wybierz rolety rzymskie – praktyczne piękno w Twoich oknach.