Jura S8

Jura S8 – 5 powodów, dla których warto kupić ekspres klasy premium

Wybór ekspresu do kawy nie jest łatwym zadaniem. Obecnie na rynku dostępne są różnorodne sprzęty wyposażone w innowacyjne funkcje. Ekspres klasy premium to znakomite rozwiązanie dla wszystkich wymagających kawoszy. W poniższym artykule przedstawiamy 5 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać ekspres Jura S8. Sprawdź, kup i doznaj kawowej przyjemności!

Ekspres do kawy Jura S8 – perfekcyjny smak i aromat kawy

Jesteś koneserem kawy? Lubisz, gdy z przygotowanego napoju unosi się mocny aromat świeżo palonych ziaren? Jura S8 to model stworzony dla Ciebie! Sprzęt doskonale nadaje się do użytku domowego, dzięki czemu w swoim prywatnym zaciszu możesz delektować się perfekcyjnym smakiem i aromatem kawy jak z kawiarni! Ekspres do kawy Jura S8 Moonlight Silver (EA) jest w stanie przygotować aż 15 specjałów kawowych – czarnych, jak i mlecznych. Co więcej, dzięki technologii gładkiej pianki możesz delektować się aksamitną, perfekcyjnie spienioną pianką na ulubionej kawie Latte lub Cappuccino. Urządzenie pozwala również na przygotowanie pojedynczej porcji pianki mlecznej. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) sprawia, że gorąca woda przepływa przez świeżo zmielone ziarna kawy pod odpowiednim ciśnieniem. Element ten wpływa na smak i aromat kawy, dlatego cały proces odbywa się w pulsacyjnych, a zarazem krótkich cyklach, które szybko następują po sobie.

ekspres jura s8

Nowoczesny młynek Professional Aroma Grinder

Szwajcarska marka Jura w modelu S8 udoskonaliła młynek do kawy Professional Aroma Grinder, dzięki czemu aromat mielonej kawy będzie głębszy aż o 12,2%! Zaawansowana technologia doskonale mieli ziarna kawy, wydobywając z nich najcenniejsze wartości. Dodatkowo nowoczesny młynek Professional Aroma Grinder, dzięki technologii aktywnego monitoringu ziaren, nie zostanie uruchomiony, kiedy zbiornik jest pusty.

  Cieknący kran - jak go naprawić? Sprawdzony sposoby!

Możliwość personalizacji

Kolejnym powodem, dla którego warto kupić ekspres premium Jura S8, jest nowoczesna funkcja One Touch, umożliwiająca przygotowywanie napojów za pomocą jednego przycisku. Model został wyposażony również w wygodny i łatwy w obsłudze ekran dotykowy o przekątnej 4,3’’. Ciekawym rozwiązaniem, na jakie zdecydowała się szwajcarska marka Jura, jest możliwość personalizacji wybranych rodzajów kawy poprzez przesuwanie, kopiowanie i zmianę nazwy specjału. Wszystkie grafiki wyświetlane na ekranie są czytelne i intuicyjne. Ponadto, sprzęt został wyposażony w funkcjonalne systemy czyszczenia oraz płukania, których obsługa nie jest skomplikowana, ponieważ programy uruchamiane są za pomocą jednego przycisku. Zastosowanie odpowiedniego środka chemicznego sprawia, że ekspres wyczyści się sam bez Twojej ingerencji!

jura s8 ekspres

Inteligentne systemy wody i wstępnego zaparzania

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.) to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia w pełni wydobycie smaku i aromatu z ulubionej kawy, niezależnie od zastosowanego rodzaju ziaren. Dodatkowo, ekspres Jura S8 został wyposażony w nowoczesną jednostkę zaparzającą, która umożliwia precyzyjną kontrolę ilości kawy w zakresie od 5 do 16 g. Natomiast Inteligentny System Wody (I.W.S.) sprawia, że szkodliwy kamień nie zbiera się na elementach grzewczych urządzenia, dzięki temu możesz mieć pewność, że model S8 pozostanie z Tobą przez długie lata!

ekspres s8 jura

Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej J.O.E.

Ekspres do kawy Jura S8 to urządzenie kompatybilne z nowoczesną aplikacją mobilną Jura Operating Experience. Dzięki temu nie musisz wstawać z kanapy i podchodzić do ekspresu, aby przygotować swój ulubiony napój. Producent do zestawu dołączył funkcjonalny nadajnik Smart Connect, umożliwiający połączenie sprzętu ze smartfonem. Dodatkowo w aplikacji dostępne są różnorodne wskazówki i porady, dotyczące konserwacji i czyszczenia ekspresu. Z aplikacją mobilną Jura Operating Experience otrzymujesz również dostęp do kreowania własnej, spersonalizowanej karty kaw. Wypróbuj zdalne sterowanie ekspresem i ciesz się tym wygodnym rozwiązaniem na co dzień!

  Jakie trendy panują w projektowaniu mebli na wymiar?

Dlaczego warto wybrać ekspres Jura S8?

Model Jura S8 to wysokiej jakości sprzęt, wyposażony w nowoczesne i przede wszystkim bardzo funkcjonalne udogodnienia. To zaawansowane urządzenie zostało stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach kawy, którzy lubią delektować się aromatycznym napojem o każdej porze dnia. Oprócz wielu rozwiązań technologicznych, ekspres Jura S8 wygląda bardzo elegancko, dlatego świetnie będzie prezentować się na każdym blacie kuchennym. Ponadto, decydując się na zakup modelu Jura S8, dbasz o środowisko i oszczędzasz energię, ponieważ sprzęt ma wbudowany tryb Energy Save Mode. Wybierz ekspres do kawy Jura S8 i odkryj świat doskonałej kawy już dziś!

jura ekspres s8