kontener

Magazyny na wynajem czy kontenery morskie?

Coraz więcej ludzi miewa problemy z nadmiernym gromadzeniem rzeczy w swoich mieszkaniach. W nowo wybudowanych budynkach brakuje miejsca w stylu komórki lokatorskiej, co sprawia, że im więcej czasu mija, tym więcej miejsca zajmują rzeczy. W ostatnim czasie popularnym rozwiązaniem stały się magazyny na wynajem typu self storage. Sprawdźmy jednak co wyróżnia je spośród innych sposobów przechowywania.

Warunki w magazynach self storage

Magazyny self storage zyskały niemałą popularność już w latach 60 w Stanach Zjednoczonych i cieszą się nią do dnia dzisiejszego. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak np. warunki jakie w nich panują. W magazynach self storage zapewniona jest stała temperatura oraz wilgotność, dzięki czemu twoje rzeczy nie ulegną zawilgoceniu ani nie zostaną zniszczone z powodu złej temperatury przechowywania. Kolejnym atutem jest kontrola dostępu stosowana przez magazyny na wynajem. Każdy z klientów posiada indywidualny kod PIN, za pomocą którego wjeżdża na teren obiektu a następnie na konkretne piętro, na którym znajduje się jego schowek. Dzięki temu rzeczy w magazynach są bezpieczne, a ich właściciele nie muszą się stale o nie martwić.

Sposoby na przechowywanie rzeczy

Sposobów na przechowywanie rzeczy jest bardzo wiele.

  1. Można przechowywać rzeczy np. w piwnicy, jednak w obecnych czasach nie wszyscy mają taką możliwość  ze względu na to, że w nowo wybudowanych budynkach często nie ma piwnic.
  2. Kolejnym rozwiązaniem są komórki lokatorskie jednak aktualnie bardzo często zdarza się, że w budynkach nie ma wystarczającej ilości tego typu schowków.
  3. Bardzo często pojawiającym się pomysłem na przechowanie rzeczy są też kontenery morskie, jednak jeśli twoje rzeczy potrzebują dobrych warunków i nie mogą ulec zawilgoceniu, nie jest to dobre rozwiązanie dla ciebie.
  4. Ostatnim ze sposobów są magazyny na wynajem. Są one świetnym rozwiązaniem dla każdego, dla kogo liczy się dobro jego mienia.
  Jaki rozmiar materaca dla dziecka wybrać?

kanapa z rzeczami na niej

Gdzie znajdę najlepsze magazyny self storage?

Magazyny na wynajem są dość popularnym rozwiązaniem ale, które będą najlepsze? Dużą popularnością cieszy się ostatnio jeden z obiektów na Białołęce. Top Box to magazyny samoobsługowe z idealnymi warunkami do przechowywania rzeczy. W magazynach panuje stała temperatura, która w zimie nie spada poniżej 8 stopni, a w lecie nie wzrasta powyżej 21.Stałą wilgotność zapewniają specjalne systemy wentylacyjne, które nieustannie dbają o cyrkulację powietrza, dzięki czemu rzeczom nie grozi zawilgnięcie. Kolejnym atutem magazynów Top Box jest dostęp 24/7 oraz nowoczesny system monitoringu. Wynajem jest też bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę www.topbox.com.pl i dokonać rezerwacji, a następnie podjechać do biura na ul. Tarasowej 1 i podpisać umowę. Po dopełnieniu koniecznych formalności nadany zostaje dostęp do magazynu i można się cieszyć nim tak długo ile się potrzebuje. Top Box stosuje system cen dynamicznych, co oznacza, że cena, która widnieje teraz, może ulec zmianie. Aby uniknąć niefortunnej zmiany ceny, należy dokonać bezpłatnej rezerwacji na okres  3 dni. Można to zrobić poprzez wyżej podaną witrynę.

Główne zalety Top Box:

  • Czyste pomieszczenia
  • Brak wilgoci
  • Oświetlone przestrzenie
  • Indywidualny kod dostępu
  • Całodobowy dostęp
  • Stała temperatura