mezczyzna z planerem

Planer – gdzie kupić najlepszy z nich? 5 najlepszych planerów

Nowoczesne planery, w zależności od tego, w jakim celu mają być używane, można kupić w różnych punktach. Wszystkim, którzy zastanawiają się, gdzie kupić planer najwyższej jakości, polecamy specjalne sklepy internetowe oferujące produkty hand made, czyli wykonywane ręcznie. Bogatą ofertę planerów podzielić możemy na ślubną, biznesową czy do użytku wyłącznie osobistego. Pomocny przed dokonaniem zakupów może się okazać także nasz ranking planerów. Mamy nadzieję, że zasugeruje Wam wiele ciekawych rozwiązań.

5 najlepszych planerów, które odmienią Twoje planowanie!

1. Planer biznesowy, czarny, MAKE IT EASY

Wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich osób stale przebywających w delegacji. Niezwykle eleganckie, ciemne etui, pasujące do aktówki lub torby skórzanej każdego eleganckiego biznesmena. Rozpiętość stron szeroka i praktyczna, kartki bardzo przyjemne w dotyku, elegancko zaprojektowane. Wewnętrzne tasiemki pełnić mogą funkcję dyskretnych zakładek. Planer biznesowy, który z całą pewnością spodoba się zarówno mężczyznom jak i kobietom.

2. Planer Pełen Czasu Mocca, Pani Swojego Czasu

Propozycja dla wszystkich aktywnych kobiet, które lubią mieć zorganizowane odpowiednio nie tylko obowiązki zawodowe, ale również czas wolny. To całkiem udana propozycja dla Pań zmagających się z karierą zawodową oraz ogarnieniem domowego ogniska. W planerze na wszelkie sposoby umieszczać możemy ręcznie pisane informacje dotyczące przyszłości naszej i naszych bliskich. Przyjemna oprawa w kolorze kawy mocca budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia. Planer znakomicie odnajdzie się w kobiecych torebkach właśnie o odcieniu kawowym, pasować będzie do wszelkich tonacji i odcieni brązów.

3. MINIMALIFE  – planer niedatowany

Planer z uroczą, różową okładką, spodobać się może zwłaszcza studentkom i młodym dziewczynom dopiero co wchodzącym w dorosłość. Z tego typu organizerem życie codzienne staje się nad wyraz kolorowe. W planerze zmieścić można wszystkie przemyślenia, notatki terminów ważnych wydarzeń, z powodzeniem może on pełnić również funkcję dyskretnego pamiętnika. Dzięki temu, że jest niedatowany, nie mamy przy pisaniu żadnych ograniczeń i tylko od nas zależy, jaką formę przybiorą nasze zapiski. Coś dla osób, które nie przepadają za nadmiernym ograniczeniem wyobraźni.

  Jaki klimatyzator do domu jest najlepszy?

4. Planer “Ogarniam się bez dat” – personalizowany

Uroczy, personalizowany planer dla wszystkich wielbicieli sztuki. Okładki nawiązują często do dzieł znanych grafików lub malarzy, co z pewnością uznać należy za jak największy plus. Nie ma w tym planerze dat, co nie znaczy, że cierpi na tym  jego funkcjonalność, wręcz przeciwnie. Użytkownik sam ustala, w jakiej formie chce dokonywać wszelkich zapisków. Tutaj również mamy pełne pole do popisu. Planer montowany jest na spirali, w praktyce bardziej przypomina nieco bardziej ekskluzywną formę zeszytu, co nadaje mu niebywałej dyskrecji. Poleca się go zwłaszcza na krótsze terminy prowadzenia zapisków, np. na planowanie urlopu, sesji egzaminacyjnej lub wspólnej eskapady w gronie najbliższych.

5. Planer niedatowany “Cynamonowe Wzgórze”

Piękna, lśniąca okładka o odcieniu cynamonu budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia. Wewnątrz znaleźć można gładkie i przyjemne w dotyku powierzchnie aż proszące się, by zapełnić je ważnymi treściami. Elegancka oprawa zewnętrzna i wewnętrzna planera sprawia, że idealnie nadaje się na prezent dla Mamy lub Taty, a także z okazji Dnia Babci lub Dziadka. Swoją estetyką planer trafi przede wszystkim do serc seniorów. Warto mieć go na uwadze zwłaszcza, gdy zbliżają się święta lub ważne okazje rodzinne. Duża ilość stron do zapełnienia sprawia, że planer stosować można przez bardzo długi czas.

Planery możesz kupić wszędzie!

Najczęstszymi punktami, w których sprzedaje się planery, są nie tylko sklepy internetowe, ale również najpopularniejsze sieci księgarskie. Tam można spotkać najszerszy wybór. Coraz bardziej zaskakujące jest też to, że planery trafiają nawet do kiosków. I nie są to byle jak stworzone książeczki do zapisywania, ale naprawdę dzienniki i notatniki najwyższej jakości.